
Вентилятор 120х120х25мм; 24В (18-30В); IP68; струм 0,5А; 5000 об./хв; шарикопідшибниковий, два дроти
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0525103
- +380 (50) 509-65-99
Характеристики
Артикул MK12025U 24В
Робоча температура -20...70°C
Клас захисту IP68
Виробник IMROK
Номінальний струм 0,95А
Кабель живлення 2 дроти
Робоча напруга 24 В (18В – 30В)
Розмір дроту 24AWG
Вага 200г
Мотор вентилятора безколекторний, DC
Вид вентилятора осьовий
Розмір вентилятора 120x120x25мм
Потребл. потужність 26,6Вт
Рівень шуму 47 ~ 58 ДБА
Довжина дроту 0,315м
Опір ізоляції >10МОм
Вид підшипника кульковий
Швидкість обертання 4500 (±10%)об./хв. Продуктивність 3,426 м³/хв.
Матеріал рами Термопластик 94V-0
Клас горючості UL94V-0
Тривалість життя 30000 ~ 50000 годин
Сертифікація Ce RoHS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerLink |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для корпусу |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 4000 об/хв |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Максимальний рівень шуму | 47 дБ |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Споживана потужність | 0.014 кВт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 270 г |
| Довжина: | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пилозахищене виготовлення | Да |
- Ціна: 520 ₴





